habitrol

Використовується для Habitrol

Лікувальний клас: агента припинення паління

Фармакологічний клас: холінергічний

Це ліки можна придбати без рецепта, але потрібно підтвердити вік (18 років і старше).

Приймаючи рішення про використання ліків, ризик прийому ліків повинен бути зваженим на користь, яку він зробить. Це рішення ви і ваш лікар зробить. Для цього ліки слід розглянути наступне

Скажіть своєму лікарю, якщо у вас виникли незвичайні або алергічні реакції на це ліки або будь-які інші ліки. Також повідомте свого спеціаліста з охорони здоров’я, якщо у вас є будь-які інші види алергії, такі як продукти харчування, барвники, консерванти чи тварини. Для продуктів без рецепта уважно ознайомтеся з мітками або інгредієнтами упаковки.

Не було проведено відповідних досліджень щодо вікового відношення до впливу шкірних плям нікотину в педіатричній популяції. Безпека та ефективність не встановлені. Невеликі кількості нікотину можуть призвести до серйозних небажаних ефектів у дітей, і плями містять достатньо нікотину, що спричиняє проблеми, включаючи використовувані плями.

Немає інформації про зв’язок віку з впливом шкірних плям нікотину у пацієнтів геріатрії.

Перед використанням Habitrol

Дослідження жінок, що годували грудне вигодовування, продемонстрували шкідливі діти. Альтернатива цьому лікувальному препарату повинна бути призначена або ви повинні припинити годування груддю під час використання цього ліки.

Незважаючи на те, що певні лікарські препарати взагалі не можна використовувати разом, в інших випадках можуть бути використані два різні ліки, навіть якщо може виникнути взаємодія. У цих випадках ваш лікар може захотіти змінити дозу, або можуть знадобитися інші заходи безпеки. Коли ви приймаєте ці ліки, особливо важливо, щоб ваш медичний працівник знав, чи ви приймаєте будь-який з ліків, перерахованих нижче. Наступні взаємодії були обрані на підставі їх потенційного значення та не обов’язково включають все включено.

Застосування цього препарату з будь-яким з наступних препаратів зазвичай не рекомендується, але в деяких випадках це може знадобитися. Якщо обидва ліки призначаються разом, ваш лікар може змінити дозу або як часто ви використовуєте один або обидва ліки.

Деякі лікарські засоби не повинні використовуватися під час чи під час їжі або харчування певних видів їжі, оскільки можуть виникнути взаємодії. Використання алкоголю або тютюну з певними ліками також може спричинити взаємодію. Обговоріть з вашим медичним працівником використання вашої ліки за допомогою їжі, алкоголю або тютюну.

Наявність інших медичних проблем може вплинути на використання цього препарату. Не забудьте повідомити свого лікаря, якщо у вас є які-небудь інші медичні проблеми, особливо

У цьому розділі наведено інформацію про правильне використання ряду продуктів, що містять нікотин. Це може бути не специфічним для Habitrol. Будь ласка, прочитайте з обережністю.

Використовуйте патчі точно так, як вказано в розділі дозування на етикетці. Якщо у вас виникли запитання, запитайте свого лікаря або фармацевта.

Це ліки поставляється з пацієнтом інструкції з буклету. Прочитайте і дотримуйтесь цих інструкцій уважно.

Важливо також використовувати програму “Стоп-курс”, яка може включати освіту, консультування та психологічну підтримку. Це може полегшити вам припинення куріння.

Для більшості патчів сила патча зменшиться протягом декількох тижнів, доки його не припиняють. Якщо ви використовуєте патч, який доступний лише в одній силі, використання зупиняється після періоду лікування, зазначеного на етикетці.

NicoDerm® CQ патч

Доза цього препарату буде різною для різних пацієнтів. Дотримуйтесь інструкцій лікаря або інструкцій на етикетці. Наступна інформація включає лише середні дози цього препарату. Якщо ваша доза відрізняється, не змінюйте її, якщо лікар не повідомить вас про це.

Кількість ліків, які ви приймаєте, залежить від сили ліків. Також кількість прийомів доз кожного дня, час дозування між дозами та тривалість часу, коли ви приймаєте ліки, залежать від медичної проблеми, для якої ви використовуєте ліки.

Зберігайте ліки в закритому контейнері при кімнатній температурі, далеко від нагрівання, вологи та прямого світла. Зберігати від замерзання.

Тримайте в недоступному для дітей місці.

Не тримайте застарілі ліки або ліки, які більше не потрібні.

Попросіть свого медичного працівника розпоряджатися будь-яким ліки, який ви не використовуєте.

Після видалення використаного патча, згорніть його навпіл разом з липкими сторонами. Помістіть використаний патч у мішок для зберігання та викиньте його. Переконайтеся, що він недоступний для дітей та домашніх тварин.

Належне використання нікотину

Важливо завершити програму NicoDerm® CQ 3-ступінчасту програму повністю. Якщо вам потрібно використовувати патч протягом тривалого періоду часу, зверніться до свого лікаря.

Вагітні жінки повинні використовувати цей лікарський засіб відповідно до лікаря. Сигаретний дим може серйозно зашкодити вашій дитині. Спробуйте припинити курити, не використовуючи ліки. Незважаючи на те, що це ліки вважається безпечнішим, ніж паління, небезпека для вашої дитини від цього лікарського засобу не є повністю відомою.

Нікотинові продукти слід зберігати в недоступних для дітей і домашніх тварин місцях. Невеликі кількості нікотину можуть викликати серйозні небажані ефекти у дітей, і використовувані патчі можуть містити достатньо нікотину, щоб викликати проблеми. Якщо пляма проковтнута, негайно зверніться до лікаря або центру контролю отруєння.

При першому застосуванні патча може виникнути легкий свербіж, печіння або поколювання. Це має знизитися протягом 24 годин. Зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас висип, або якщо ваша шкіра набрякла або червона. Не вставляйте новий патч.

Непрозорий патч NicoDerm® CQ може спричинити опіки шкіри під час магнітно-резонансної томографії (МРТ). Ви повинні вилучити патч перед процедурою МРТ.

Не приймайте інші ліки, якщо вони не були обговорені з вашим лікарем. Це включає в себе призначення рецепта чи без рецепта (безрецептурні [OTC]) лікарські засоби та добавки до рослинних та вітамінних препаратів.

Окрім необхідних ефектів, ліки можуть викликати небажані ефекти. Хоча не всі ці побічні ефекти можуть виникати, якщо вони трапляються, то їм може знадобитися медична допомога.

Негайно зверніться до лікаря, якщо виникне якесь із наведених нижче побічних ефектів

Застереження при використанні Habitrol

Негайно отримуйте надзвичайну допомогу, якщо виникають якісь із наведених нижче симптомів передозування

Можливі деякі побічні ефекти, які зазвичай не потребують медичної допомоги. Ці побічні ефекти можуть зникнути під час лікування, оскільки ваше тіло пристосовується до ліків. Крім того, ваш медичний працівник може розповісти вам про способи запобігання або зменшення деяких з цих побічних ефектів. Зверніться до свого спеціаліста з охорони здоров’я, якщо будь-який з наведених нижче побічних ефектів триватиме або буде непокоєним, або якщо у вас є будь-які питання про них

Інші побічні ефекти, не зазначені в списку, також можуть спостерігатися у деяких пацієнтів. Якщо ви помітили будь-які інші ефекти, зверніться до свого медичного працівника.

Доступність поза межами лічильника

Вагітність Категорія D Позитивні дані про ризик

Побічні ефекти Habitrol

Хабітрол (нікотин)

Графік CSA N Не контрольований препарат

Історія схвалення історії історії наркотиків в FDA

Антидопінгова класифікація WADA класу ВАДА

Куріння припинення бупропіон, Chantix, нікотин, варениклін, Zyban, Nicoderm CQ, Nicorette, Nicotrol інгалятор, Buproban, лідер Нікотин Polacrilex, Nicotrol NS, Commit, Nicorelief