як їсти органічні продукти на бюджет

Незалежно від того, чи виникає турбота про безпеку харчових продуктів, екологічні проблеми або просто бажання їсти свіжіше, менш оброблені продукти, все більше і більше покупців їжі купують органічні в ці дні. Проте органічні продукти та напої можуть коштувати від 50% до 100% більше, ніж звичайні продукти харчування, і ціни зростають як на органічні, так і на традиційно вирощені продукти.

100% органічний “- це продукти, які не мають допустимих синтетичних інгредієнтів, і можуть використовувати органічну пломбу Міністерства сільського господарства США;” Органічні “продукти містять щонайменше 95% органічних інгредієнтів і відповідно до закону також мають право використовувати органічну пломбу USDA; Зроблені з органічними інгредієнтами “повинні містити принаймні 70% органічних інгредієнтів. Ці продукти не підпадають під сертифікат USDA.

Проте зростання цін не означає, що споживачі, які знають ціну, повинні відмовитися від переваг органічної їжі. Ось декілька порад про те, як покупці можуть розтягувати свій продуктовий долар на органічні продукти харчування, а також інформацію про інші варіанти їжі, які можуть бути однаково щирими для планети.

Не плутайте терміни, такі як “вільна”, “гормональна” або “природна” з органічними. Хоча вони можуть бути правдивими, ці умови не регулюються законом. Шукайте наступні регульовані терміни на етикетках

Органічна пломба USDA вказує на те, що їжу вирощували, збирали та обробляли відповідно до національних органічних стандартів, які обмежують кількість та залишки пестицидів, гормонів та антибіотиків.

За даними Агентства з охорони навколишнього середовища, продукти, що називаються “органічними”, не можна обробляти будь-якими синтетичними пестицидами, шламом стічних вод, біоінженерією або іонізуючою радіацією. Однак вони можуть використовувати біологічні пестициди (ті, що отримуються з природного джерела).

Майте на увазі, що, хоча багато років тому більшість органічних продуктів, які ви виявили в магазині продуктів харчування в вашому районі, надходили з невеликих місцевих ферм, тепер це більше виняток, ніж правило. Сьогодні органічні продукти харчування є великим бізнесом, продаються в ланцюгових продуктах харчування та часто виробляються міжнародними компаніями, а потім транспортуються по всій країні.

Органічні продукти загалом коштують дорожче, тому що відсутність пестицидів означає їх збільшення, вони більш трудомісткі, а врожайність не завжди така ж хороша. Але, на думку експертів, хороше місце для витрачання своїх органічних доларів на свіжі продукти. Фрукти та овочі традиційно обробляються пестицидами та добривами для посилення росту та запобігання зараження, і, ймовірно, містять залишки пестицидів.

здорові, смачні рецепти від журналу Eating Well.

Курка, Шоколад, Салати, Десерти, Суп