Як створити план народження близнюків

День, коли ви народжуєте близнюків, стане одним із найважливіших з вашого життя. Створення плану народження заздалегідь допомагає вам вирішити, як ви хочете, щоб ваша робоча сила і доставка були, і давайте іншим знати ваші побажання. Тому, коли приходить великий день, ви можете зосередитися на тому, що найважливіше – приведення ваших новонароджених у світ.

Коли ви очікуєте близнюків, для них це зазвичай рано виглядати. Майже 50% близнюків приїжджають до 37 тижнів. З цієї причини, корисно, щоб ваш план народження був готовий заздалегідь до кінцевої дати.

План народження – це начерк ваших уподобань під час вашої праці та доставки. Наприклад, це може включати тих, кого ви хочете з вами під час пологів, незалежно від того, чи хочете ви болезаспокійливі, або якщо ви хочете, щоб світло затуманилося. Ви можете включити все, що, на ваш погляд, зробить вашу працю та народження комфортніше для вас.

Проте пам’ятайте, що план народження не встановлений у камені, оскільки ви не можете передбачити все, що може статися в той день, особливо коли у вас є близнюки. Можливо, вам або вашим лікарям доведеться внести зміни до плану після початку вашої роботи. Тому важливо старатися залишатися гнучким, якщо трапляється щось несподіване.

Поради для печії Реї; Здоровий підгузник: основний; Зубні візити для вагітних жінок

Незважаючи на те, що це дуже спокусливо включати в програму народження багато деталей, спробуйте тримати його коротким, щоб усі могли легко прочитати.

Ось деякі пункти, які ваш план народження може охопити

Основи: напишіть своє ім’я, ім’я та контактну інформацію вашого лікаря, де ви плануєте народжувати, і кого ви плануєте там з вами.

Атмосфера: Подумайте про те, що допоможе вам почувати себе максимально комфортно. Хочете, щоб вогні затуманили? Ви хотіли б, щоб людина, що підтримує, робити фотографії або відео про вашу працю або народження?

Трудові переваги: ​​Включіть будь-які переваги, які ви маєте для вашої праці. Наприклад, чи хочеться вільно ходити? Ви хочете використовувати стілець, м’яч чи стілець? Хочете взяти теплий душ або ванну?

Здорові рецепти мінус Heartbur; Захистити вашу сім’ю від залози; Смутний недержанням?