як працює автоматичний зовнішній дефібрилятор?

Автоматизовані зовнішні дефібрилятори (AED) – легкі, портативні пристрої, що працюють на батарейках, які прості у використанні. Клейкі підкладки з датчиками (називаються електродами) прикріплюються до сундуку людини, яка має раптова зупинка серця (SCA).

Електроди надсилають інформацію про серцевий ритм людини до комп’ютера в AED. Комп’ютер аналізує серцевий ритм, щоб з’ясувати, чи потрібен електричний струм. Якщо потрібен шок, AED використовує голосові підказки, щоб розповісти вам, коли давати удар, а електрод доставить його.

Використання AED для шок серця протягом декількох хвилин від початку SCA може відновити нормальний серцевий ритм. Кожна хвилина розраховується. Кожна хвилина SCA призводить до 10-відсоткового зниження виживання.

Навчання, як використовувати AED та приймати курс CPR (курс серцево-легеневої реанімації), є корисним. Проте, якщо навчений персонал недоступний, неперевірені люди також можуть використовувати AED, щоб допомогти врятувати когось життя.

Деякі люди бояться використовувати AED, щоб допомогти врятувати когось життя. Вони стурбовані тим, що щось може йти не так, і вони можуть бути оскаржені. Проте добрі самаритянські закони в кожній державі та Федеральний закон про виживання арештованих кардіологічних захворювань (CASA) забезпечують деякий захист для недосвідчених людей, які реагують на надзвичайні ситуації.

Власники об’єктів, які думають про покупку AED, повинні надати первинну та постійну підготовку для потенційних рятувальників (як правило, людей, які працюють на об’єкті). Крім того, важливо належним чином підтримувати AED та повідомляти місцевих надзвичайних службовців про своє місцезнаходження.