як очищається скребок – загальний огляд теми

Більшість скребків добре заживає домашнє лікування і не шрам. Незначні подряпини можуть бути незручними, але зазвичай вони виліковуються протягом 3-7 днів. Чим більший і глибший скребок, тим довше він буде лікувати. Великий, глибокий подряпини може зайняти від 1 до 2 тижнів або довше, щоб зцілити.

Коли скребком знімаються зовнішні шари шкіри, в нижній частині рани утворюється нова шкіра, і рана буде зцілюватися знизу вгору. Цей вид скребків виглядає рожевим і сировинним спочатку. Як він лікує, нова шкіра іноді виглядає жовтуватою і може бути заплутана з гною; Коли скребком видаляються всі шари шкіри, на краях рани утворюється нова шкіра, і рана зцілюється від країв до середини. Спочатку цей тип скреблення виглядає білим, і жирові клітини можуть бути видимими. Цей вид скребків займає більше часу, щоб зцілити.

Хвост, що утворюється над ділянкою, що рухається, така як суглоб, може тріснутись і через рану може випасти кілька крапель ясної жовтувато-рожевої рідини. Тріснута лихоманка може бути незручною, і інфекція може розвинутися під струпом; Шаблы зазвичай зменшуються в розмірах і падають, коли формується нова шкіра під струпом; Під час зцілення може випадково витертись струп, що змушує рану знову починати кровоточити. Лікувати рану і захистити місцевість, щоб процес зцілення можна почати знов.

Синяки не дуже поширені у немовлят. Вони більш поширені на нижніх ногах і на чолі малюків, просто навчаючись ходити.

Спосіб очищення скребком залежить від глибини, розміру та розташування подряпини. Чи ліквідована скребниця, чи ні, – це не впливає на час загоєння чи кількість шрамів.

Деякі подряпини утворюють струп під час процесу загоєння. Добре сформована шрабка захищає лайки від більшої травми та інфекції. Як тільки утворюється струпа, скребкова площа, як правило, залишається сухою і не випадає рідини.

Кількість пилку, поради щодо лікування та багато іншого.

Тут нічого не чхати.