як знайти натрію – огляд теми

Майже всі продукти харчування містять натрію або сіль, природно або як інгредієнт. Але ви не завжди знаєте, що це там, або скільки там є. Ось кілька порад, які допоможуть вам знайти натрію.

Несолене “означає, що до їжі немає натрію, але їжа може все ще містити натрію природним шляхом;” без натрію “означає, що порція містить менше 5 міліграмів (мг) натрію; Надзвичайно низький вміст натрію “означає, що порція містить 35 мг натрію або менше; низький вміст натрію” означає, що порція містить 140 мг натрію або менше; Легкий натрій “і” зменшений натрій “означають, що на на 25% менше натрію, ніж у звичайної їжі. До цих пір зазвичай занадто багато натрію. Спробуйте не купувати продукти з будь-яким з них на етикетці.

Етикетки на харчових продуктах часто стверджують, що їжа – “натрію” або щось подібне. Дізнайтеся, що означає це твердження

Ви можете обмежувати натрій у вашому раціоні, підраховуючи міліграми його у всьому, що ви їсте. Цей метод забезпечує більшу гнучкість у вашому раціоні. Якщо ви їсте одну їжу з високим вмістом натрію, ви можете збалансувати її з дуже низьким вмістом натрію їжі протягом решти дня.

Щоб підрахувати міліграми натрію, ознайомтеся з інформацією про харчові етикетки. Ви дізнаєтеся, які поживні речовини знаходяться в їжі, включаючи натрій. Подивіться як розмір подарунка, так і кількість натрію.

Можливо, вам доведеться зберегти рекорд натрію. Це може показати, скільки натрію ви їсте при їжі або протягом дня. Якщо у вас є серцева недостатність, збережіть запис, який також дозволяє записати вашу вагу (Що таке документ PDF?).

Розмір подавання знаходиться в верхній частині етикетки, зазвичай прямо під заголовком “Питання”; Кількість натрію дається в списку поживних речовин. Вона дається в міліграмах (мг); Перевірте розмір подавання ретельно. Один подарунок часто дуже малий, і ви можете їсти більше однієї порції. Якщо ви це зробите, ви будете їсти більше натрію, ніж зазначено на етикетці; Наприклад, скажімо, розмір порції консервованого супу складає 1 чашка, а кількість натрію – 470 мг. Якщо у вас 2 чашки супу, ви будете їсти 940 мг натрію.