як запобігти коронарному мікросудинному захворюванню?

Спеціальних досліджень щодо запобігання коронарним мікросудинним захворюванням не було.

Дослідники ще не знають, як чи як запобігання коронарному мікросудинному захворюванню відрізняється від профілактики ішемічної хвороби серця. Коронарне мікросудинне захворювання вражає крихітні коронарні артерії, ішемічна хвороба серця впливає на великі коронарні артерії.

Вживання заходів для контролю факторів ризику серцевих захворювань може допомогти запобігти або затримати ішемічну хворобу серця. Ви не можете контролювати деякі фактори ризику, такі як старість та сімейна історія серцевих захворювань. Тим не менш, ви можете вжити заходів для запобігання або контролю за іншими факторами ризику, такими як високий кров’яний тиск, надмірну вагу та ожиріння, високий рівень холестерину в крові, діабет та куріння.

Здорові зміни в житті

Здоровий зміст способів життя та постійна медична допомога допоможуть вам знизити ризик серцевих захворювань.

Постійна медична допомога

Ваш лікар може рекомендувати серце-здорові зміни способу життя, якщо у вас є коронарні мікросудинні захворювання. Серце-здоровий спосіб життя включає в себе зміни

Ваш лікар може рекомендувати план харчування, який має бути серцем, який повинен включати в себе

При дотриманні здорової дієти серця слід уникати їжі

Дві поживні речовини в вашому раціоні підвищують рівень холестерину в крові

Насичені жири підвищують рівень холестерину в крові більше, ніж у вашому раціоні. Коли ви стежите за серцем-здоровим харчуванням, лише від 5% до 6% ваших щоденних калорій повинні надходити з насичених жирів. Етикетки харчових продуктів містять кількість насичених жирів. Ось деякі приклади, які допоможуть вам залишатись на шляху

1200 калорій на день

8 грамів насичених жирів на день

1500 калорій на день

10 грамів насичених жирів на день

1800 калорій на день

12 г насичених жирів в день

2000 калорій на день

13 грамів насичених жирів на день

2500 калорій на день

17 грамів насичених жирів в день

Не всі жири є поганими. Мононенасичені та поліненасичені жири насправді допомагають знизити рівень холестерину в крові.

Деякі джерела мононенасичених і поліненасичених жирів

Ви повинні спробувати обмежити кількість натрію, який ви їсте. Це означає вибір та підготовку їжі, яка є нижчою за солі та натрію. Спробуйте використовувати натрію або під час готування їжу з низьким вмістом натрію та “без добавки солі” та приправи. Етикетки на їжі говорять вам про те, що вам потрібно знати про вибір продуктів, які нижче на натурі. Спробуйте з’їсти не більше 2300 міліграмів натрію в день. Якщо у вас підвищений артеріальний тиск, вам може знадобитися ще більше обмежити споживання натрію.

Ваш лікар може рекомендувати дієтичні підходи, щоб зупинити гіпертонію (DASH) план їжі, якщо у вас високий кров’яний тиск. План харчування DASH спрямований на фрукти, овочі, цільні зерна та інші продукти, які є здоровими серцями та низьким вмістом жиру, холестерину та натрію та солі.

План їжі DASH – це гарний здоровий спосіб харчування, навіть для тих, хто не має високого кров’яного тиску. Дізнайтеся більше про DASH.

Спробуйте обмежити споживання алкоголю. Занадто багато алкоголю може підвищувати артеріальний тиск і рівні тригліцеридів, тип жиру, який знаходиться в крові. Алкоголь також додає додаткові калорії, що може призвести до збільшення ваги.

Чоловіки повинні мати не більше двох напоїв, що містять алкоголь на день. Жінки повинні мати не більше одного напою, що містить алкоголь на день. Один напій є

Збереження здорової ваги важливо для загального здоров’я та може знизити ризик ішемічної хвороби серця. Націлений на здорову вагу, дотримуючись здорового харчування та здорового способу життя.

Знання вашого індексу маси тіла (ІМТ) допомагає з’ясувати, чи є ви здоровою вагою у зв’язку з вашим зростанням і дає оцінку вашого загального жиру в організмі. Щоб з’ясувати ваш ІМТ, перегляньте онлайн калькулятор BMI на базі Національного інституту серця, легенів та крові (NHLBI) або зверніться до свого лікаря. ІМТ

Загальна ціль, до якої слід прагнути, – ІМТ нижче 25. Ваш лікар або медичний працівник можуть допомогти вам встановити відповідну ціль ІМТ.

Вимірювання окружності талії допомагає виявити можливі ризики для здоров’я. Якщо більша частина вашого жиру перебуває навколо вашої талії, а не на стегнах, у вас підвищений ризик розвитку серцевих захворювань та діабету 2 типу. Цей ризик може бути високим, якщо розмір талії більше 35 дюймів для жінок або більше 40 дюймів для чоловіків. Щоб дізнатися, як виміряти талію, перегляньте Оцінку ваги ваги та ризику для здоров’я.

Якщо у вас надмірна вага або ожиріння, спробуйте схуднути. Втрата всього лише від 3% до 5% вашої поточної ваги може знизити рівень тригліцеридів, рівень глюкози в крові та ризик розвитку діабету 2 типу. Більші втрати ваги можуть покращити показники артеріального тиску, знизити рівень холестерину ЛПНЩ та підвищити рівень холестерину ЛПВП.

Дослідження показують, що найбільш часто повідомляється “тригер” для серцевого нападу є емоційно обурливою подією, зокрема з гнівом. Крім того, деякі з способів, якими люди впораються зі стресом, такі як пиття, паління або переїдання, не є здоровими.

Навчання, як керувати стресом, розслабитися і впоратися з проблемами, може покращити ваше емоційне та фізичне здоров’я. Розглянемо здорову діяльність, що зменшує стрес, наприклад

Звичайна фізична активність може знизити багато факторів ризику ішемічної хвороби серця, включаючи холестерин ЛПНЩ (“поганий”), підвищений артеріальний тиск і надмірну вагу. Фізична активність також може знизити ризик діабету та підвищити рівень холестерину ЛПВП. ЛПВЩ – “хороший” холестерин, який допомагає запобігти ішемічну хворобу серця.

Кожен повинен намагатися брати участь у аеробних заняттях середньої інтенсивності принаймні 2 години і 30 хвилин на тиждень, або жнтенсивно аеробні вправи на 1 годину і 15 хвилин на тиждень. Аеробні вправи, такі як швидка ходьба, це будь-які вправи, в яких ваше серце б’ється швидше, і ви використовуєте більше кисню, ніж зазвичай. Чим активніший ви, тим більше ви отримаєте вигоду. Участь у аеробних заняттях протягом щонайменше 10 хвилин за весь час розповсюдження протягом усього тижня.

Дізнайтеся більше про фізичну активність у

Поговоріть зі своїм лікарем, перш ніж почати новий план вправ. Спитайте свого лікаря, скільки і які види фізичної активності для вас є безпечними.

Якщо ви курите, киньте. Куріння може підвищувати ризик ішемічної хвороби серця та інфаркту та погіршення інших факторів ризику ішемічної хвороби серця. Поговоріть зі своїм лікарем про програми та продукти, які можуть допомогти вам кинути палити. Крім того, намагайтеся уникати пасивного диму.

Якщо у вас виникли труднощі з кимось кинути палити, подумайте про приєднання до групи підтримки. Багато лікарень, робочих місць та громадських груп пропонують заняття, щоб допомогти людям кинути палити.

Дізнайтеся більше про те, як кинути палити у курці та своєму серці.

Дізнайтеся більше про серцево-судинні захворювання та риси, умови та звички, які можуть підірвати ваш ризик розвитку. Поговоріть зі своїм лікарем про свої фактори ризику серцево-судинних захворювань та про те, як їх контролювати.

Якщо зміни в способі життя недостатні, лікар може призначати ліки для контролю факторів ризику. Візьміть усі ліки, як порадує лікар. Відвідайте свого лікаря регулярно та рекомендуйте тестування.

Знай свої цифри. Запитайте свого лікаря за цими трьома тестами та отримайте результати, які вам доведено

Нарешті, знайте свою сімейну історію хвороб серця. Якщо у вас або у вашій родині є хвороби серця, повідомте про це свого лікаря.

Більше 100 членів громади зібралися в Клінічному центрі в Бетсда, MD, щоб підвищити рівень обізнаності щодо жінок та серцевих захворювань. Натовп сформував гігантське людське серце на честь Національного дрімучого червоного дня, що відбувається щороку в першій п’ятниці лютого. Спікерами на заході були доктор Френсіс Коллінз, директор д-ра. Гері Г. Гіббонс, директор НХЛІ, д-р. Гріффін Роджерс, директор Національного інституту діабету та травлення та ниркових хвороб; Джанін Клейтон, директор Управління досліджень здоров’я жінок, та д-р Джон Галлін, директор клінічного центру. Щоб отримати додаткові відомості про хвороби серця, відвідайте веб-сайт NHLBI. Якщо ви поділите це відео в Twitter, будь-ласка, використовуйте #NationalWearRedDay.