як діагностуються аритмії?

Аритмії можуть бути важко діагностувати, особливо типи, які викликають симптоми лише раз на один раз. Лікарі діагностують аритмії на основі медичних та сімейних історій, фізичного огляду та результатів випробувань та процедур.

Лікарі, які спеціалізуються на діагностиці та лікуванні серцевих захворювань, включають в себе

Щоб діагностувати аритмію, лікар може попросити вас описати свої симптоми. Він або вона можуть запитати, чи відчуваєшся ви, що тремтять у вашому суглобі, і чи ти відчуваєш запаморочення чи запаморочення?

Фахівці задіяні

Ваш лікар також може запитати, чи є у вас інші проблеми зі здоров’ям, такі як історія серцевих захворювань, високий кров’яний тиск, діабет або проблеми з щитовидною залозою. Він або вона можуть запитати про історію хвороби вашої родини, в тому числі про те, чи хтось у вашій родині

Медичні та сімейні історії

Ваш лікар, швидше за все, хоче знати, які ліки ви приймаєте, включаючи безрецептурні ліки та добавки.

Ваш лікар може запитати про ваші звички, такі як фізична активність, куріння або алкоголь або наркотики (наприклад, кокаїн). Він або вона також хотіли б дізнатися, чи є у вас емоційний стрес чи гнів.

Під час фізичного огляду ваш лікар може

ЕКГ – це простий, безболісний тест, який визначає і фіксує електричну активність серця. Це найбільш поширений тест для діагностики аритмій.

ЕКГ показує, як швидко биття серця і його ритм (стійкий або нерегулярний). Він також фіксує силу та час електричних сигналів, коли вони проходять через серце.

Стандартний ЕКГ записує серцебиття лише на кілька секунд. Це не буде виявляти аритмії, які не відбуваються під час тесту.

Щоб діагностувати аритмії, які приходять і йдуть, ваш лікар може носити портативний монітор ЕКГ. Два найбільш поширених типів портативних ЕКГ – Holter та монітори подій.

Монітор Holter записує електричні сигнали серця протягом повного 24- або 48-годинного періоду. Ви носите одне, поки виконуєте свої звичайні щоденні заходи. Це дозволяє монітору записувати ваше серце протягом тривалого часу, ніж стандартне ЕКГ.

Монітор подій аналогічний монітору Холтеру. Ви проводите монітор подій, виконуючи звичайні дії. Однак монітор подій лише записує електричну активність вашого серця в певний час, коли ви носите його.

Для багатьох моніторів подій ви натискаєте кнопку, щоб запустити монітор, коли ви відчуваєте симптоми. Інші монітори подій починаються автоматично, коли вони відчувають ненормальні серцеві ритми.

Деякі монітори подій можуть надсилати дані про електричну активність вашого серця на центральну станцію моніторингу. Техніки на станції переглядають інформацію та надсилають її своєму лікарю. Ви також можете використовувати пристрій, щоб повідомити про будь-які симптоми.

Ви можете одягати монітор подій протягом тижнів або до появи симптомів.

Інші тести також використовуються для діагностики аритмій.

Аналізи крові. Аналізи крові перевіряють рівень речовин у крові, таких як калій і тиреоїдний гормон. Аномальні рівні цих речовин можуть збільшити ваші шанси на аритмію.

Рентген грудної клітини Рентген грудної клітини – це безболісний тест, який створює зображення структур у вашому суглобі, таких як ваше серце та легені. Цей тест може показати, чи збільшено ваше серце.

Ехокардіографія. Цей тест використовує звукові хвилі для створення рухомого зображення вашого серця. Ехокардіографія (відлуння) надає інформацію про розміри та форму вашого серця та про те, як добре працює ваша серцева камера та клапани.

Фізичний іспит

Тест також може визначити області поганого кровопостачання серця, області серцевого м’яза, які не заважають нормально, і попередні пошкодження серцевого м’яза, викликані поганим кровотоком.

Існує кілька типів ехо, включаючи ефекти напруги. Цей тест проводиться як до, так і після стрес-тесту (див. Нижче). Ехо стресу, як правило, зроблено, щоб з’ясувати, чи зменшився кровообіг у вашому серці, знак ішемічної хвороби серця (ІХС).

Відлуння трансезефагалії (tranz-ih-sof-uh-JEE-ul) echo або TEE – особливий тип ехо, який знімає серце через стравохід. Стравохід – це прохід, який веде з рота до живота.

Стресовий тест. Деякі серцеві проблеми легше діагностувати, коли ваше серце сильно працює і швидко побивається. Під час стрес-тестування ви тренуєтеся, щоб серце сильно працювало і бити швидко, поки не проводилися серцеві тести. Якщо ви не можете займатися фізичними вправами, то вам може бути запропоновано ліки, щоб серце сильно працювало і бити швидко.

Серцеві тести, що проводяться під час стрес-тестування, можуть включати сканування ядерного серця, ехо-та позитронно-емісійну томографію (ПЕТ) сканування серця.

Електрофізіологічне дослідження (EPS). Цей тест використовується для оцінки серйозних аритмій. Під час EPS, тонкий, гнучкий дріт пропускається через вени в пах (верхній частині стегна) або руку до серця. Дріт записує електричні сигнали вашого серця.

Діагностичні тести та процедури

Ваш лікар може використовувати дріт, щоб електрично стимулювати ваше серце і викликати аритмію. Це дозволяє лікареві дізнатись, чи антиаритмічна лікарська форма може зупинити цю проблему.

Аблатація катетера, процедура, що використовується для лікування деяких порушень ритму, може бути зроблена під час СЕП.

Тестування нахилу стільця. Цей тест іноді використовується для пошуку причини занепадів заклинань. Ви лежите на столі, що рухається від лежачого до вертикального положення. Зміна положення може призвести до слабкості.

Ваш лікар спостерігає за вашими симптомами, частотою серцевих скорочень, показом ЕКГ та артеріальним тиском протягом всього тесту. Він або вона можуть дати вам ліки, а потім перевірити вашу відповідь на ліки.

Коронарна ангіографія. Коронарна ангіографія використовує барвник та спеціальні рентгенівські промені, щоб показати внутрішню частину вашої коронарної артерії. Щоб отримати барвник у вашу коронарну артерію, ваш лікар буде використовувати процедуру катетеризації серця (KATH-e-ter-ih-ZA-shun).

Тонка, гнучка трубка, називана катетером, потрапляє в кровоносну судину в руку, пах (верхня частина стегна) або шия. Трубка нарізається у Ваші коронарні артерії, а барвник випускається у Ваш кровотік.

Спеціальні рентгенівські промені приймаються, поки барвник протікає через ваші коронарні артерії. Барвник дозволяє своєму лікарю вивчити потік крові через ваше серце і кровоносні судини. Це допомагає лікарю знаходити блокади, які можуть спричинити серцевий напад.

Імплантуючий динамік. Цей пристрій виявляє ненормальні серцеві ритми. Невелика хірургія використовується для розміщення цього пристрою під шкірою в області судин.

Імплантований рекордери допомагають лікарям з’ясувати, чому людина може мати серцебиття або затуманити закляття, особливо якщо ці симптоми не бувають дуже часто. Пристрій може використовуватися на строк від 12 до 24 місяців.