як біль різняться на чоловіків і жінок

Тенденції управління болем

Ґендер та біль

В даний час широко вважають, що біль відрізняється від чоловіків і жінок. У той час як статеві гормони естроген і тестостерон безумовно відіграють роль у цьому явищі, психологія та культура теж можуть, принаймні, частково пояснювати відмінності в тому, як чоловіки та жінки отримують сигнали болю. Наприклад, маленькі діти можуть вчитися реагувати на біль, виходячи з того, як вони лікуються, коли вони відчувають біль. Деякі діти можуть бути обтяжені та заспокоєні, тоді як інші можуть заохочуватись до важких дій і звільнення їх від болю.

Багато дослідників звертають увагу на вивчення гендерних відмінностей та болю. Жінки, зараз багато з фахівців погоджуються, швидше відновлюються від болю, швидше шукають допомоги за їх біль, і менш імовірно дозволяють болю контролювати своє життя. Вони також більш схильні маршати різноманітні навички, що допомагають ресурсам, підтримку та відволікання, з якими вони можуть боротися з їхніми болями.

Дослідження в цій галузі дають чудові результати. Наприклад, чоловічі експериментальні тварини, введені естрогеном, жіночим статевим гормоном, мають меншу толерантність до болю, тобто при додаванні естрогену знижується болючий поріг. Подібним чином, наявність тестостерону, чоловічого гормону, здається, підвищує толерантність до болю у жіночих мишей: тварини просто здатні протистояти біль. Жіночі миші, позбавлені естрогену під час експериментів, реагують на стрес аналогічно самцям. Естроген, отже, може виступати у ролі болю, що перемикається, увімкнувши здатність розпізнавати біль.

Слідчі знають, що у чоловіків та жінок є сильні природні системи, що запобігають болю, але ці системи працюють по-різному. Наприклад, клас знеболюючих, названих каппаопіоїдами, названий на честь одного з декількох рецепторів опіоїду, до якого вони зв’язуються, каппа-опіоїдний рецептор, і вони включають сполуки налубухін (Nubain®) і буторфанол (Stadol®). Дослідження показують, що каппа-опіоїди забезпечують краще полегшення болю у жінок.

Незважаючи на те, що широко не призначаються, каппа-опиоиди в даний час використовуються для полегшення болю у роботі, і в цілому найкраще працювати на короткочасні болі. Слідчі не знають, чому каппа-опіоїди працюють у жінок краще, ніж чоловіки. Це через те, що жіночий естрогмент робить їх роботою, або тому, що чоловічий тестостерон заважає їм працювати? Чи є ще одне пояснення, такі як розбіжності між чоловіками та жінками у сприйнятті болю? Постійне дослідження може призвести до кращого розуміння того, як біль відрізняється від жінок у жінок, ніж чоловіки, що дає змогу розробляти нові і кращі лікарські засоби для лікування больового синдрому з урахуванням статі.

Пропофол – це сильний анестетик, який використовується для хірургічного втручання, деяких медичних іспитів, а також для седації для людей, які користуються вентиляторами – ніколи як допомога для сну. Це дає IV, і його слід вводити тільки медичний спеціаліст, який навчався в його використанні. Вона набуває чинності через кілька секунд; Він дуже швидко діє і працює, сповільнюючи діяльність мозку хвилі, говорить Джон Ф. Домбровський, доктор медичних наук, спеціаліст з анестезіолога / болю у Вашингтонському центрі болю у Вашингтоні, D.C .; Домбровський, який є членом правління …