хірургія трансплантації ясен: процедура, відновлення, ускладнення та інше

Тенденції здоров’я в усній формі

Якщо ваш стоматолог або лікар гуми (пародонтолог) нещодавно казав, що вам потрібен трансплантат ясен, не панікуйте. Хірургія ясен звучить гірше, ніж вона є. Трансплантат ясен може бути необхідним для захисту ваших зубів від шкідливого впливу рецесії ясен, або ви можете вибрати для покращення зовнішнього вигляду вашої посмішки.

Багато людей навіть не помічають, що їх ясна відступила, тому що це поступовий процес. Однак з часом відкритий зубний корінь може не тільки виглядати потворно, але може викликати чутливість зубів, особливо при їжі холодної або гарячої їжі. Зрештою, рецесія ясен, якщо не лікувати, може спричинити втрату зубів. Щоб відновити пошкодження та запобігти подальшим проблемам із зубами, може знадобитися трансплантат тканини ясен.

Ось те, що ви можете очікувати під час і після трансплантації тканини ясен.

: 10 секретів яскравіших, білих зубів

Як правило, виконуються три різні типи трансплантатів тканини ясен. Який тип ваш стоматолог використовує на вас, буде залежати від ваших конкретних потреб. Процедури транзакції включають в себе

Деякі стоматологи та пацієнти вважають за краще використовувати трансплантат з тканинного банку, а не з даху рота. Іноді, тканинно-стимулюючі білки використовуються для заохочення природної здатності організму до вирощування кісток та тканин. Ваш стоматолог може сказати вам, який метод буде найкращим для вас.

Ви знайдете поради та хитрощі, а також останні новини та дослідження щодо здоров’я взуття.

Ви зараз

Лише 18,5% багатьох людей у ​​світі ніколи не мають ниток. Ви пропускаєте простий спосіб, щоб зробити велику різницю у здоров’ї вашого рота. Незалежно від того, наскільки добре ви чистите зубну щетку, бляшки все ще утворюються між вашими зубами та уздовж вашої ясен. Флосс видаляє їжу, зафіксовану між зубами, і знімає плівку бактерій, яка утворюється там, перш ніж вона перетворюється на бляшку, що може спричинити запалення ясен (гінгівіт), порожнини і втрату зубів. Спробуйте збити лише один зуб, щоб розпочати.

Ви є одним з 31% багатьох людей у ​​світі, які не рухаються з нитками щодня. Ви пропускаєте простий спосіб, щоб зробити велику різницю у здоров’ї вашого рота. Незалежно від того, наскільки добре ви чистите зубну щетку, бляшки все ще утворюються між вашими зубами та уздовж вашої ясен. Самі зубні щітки не можуть чистити ефективно між цими жорсткими просторами. Густіння видаляє до 80% плівки, яка твердне до бляшки, що може спричинити запалення ясен (гінгівіт), порожнини та втрати зубів. Призначте ще 3 дні!

Ви є одним з 31% багатьох людей в світі, які не покривають ниткою щодня, але ви добре на своєму шляху до позитивного впливу на зуби та ясна. Незалежно від того, наскільки добре ви чистите зубну щетку, бляшки все ще утворюються між вашими зубами та уздовж вашої ясен. Самі зубні щітки не можуть чистити ефективно між цими жорсткими просторами. Густіння видаляє до 80% плівки, яка твердне до бляшки, що може спричинити запалення ясен (гінгівіт), порожнини та втрати зубів. Ціль на всі 7 днів!

Лише 50,5% багатьох людей у ​​світі рукавички щодня, і добре для вас, що ви один з них! Незалежно від того, наскільки добре ви чистите зубну щетку, бляшки все ще утворюються між вашими зубами та уздовж вашої ясен. Самі зубні щітки не можуть чистити ефективно між цими жорсткими просторами. Густіння видаляє до 80% плівки, яка твердне до бляшки, що може спричинити запалення ясен (гінгівіт), порожнини та втрати зубів. Вітаємо з вашою гарною звичкою для здоров’я!

Ви знайдете поради та підказки, а також останні новини та дослідження щодо здоров’я всуху.

ДЖЕРЕЛА

Стоматологічна асоціація, здорові люди 2010 року