хреблін (підшкірний шлях) перед вживанням

Алергія

Педиатр

Приймаючи рішення про використання ліків, ризик прийому ліків повинен бути зваженим на користь, яку він зробить. Це рішення ви і ваш лікар зробить. Для цього ліки слід розглянути наступне

Скажіть своєму лікарю, якщо у вас виникли незвичайні або алергічні реакції на це ліки або будь-які інші ліки. Також повідомте свого спеціаліста з охорони здоров’я, якщо у вас є будь-які інші види алергії, такі як продукти харчування, барвники, консерванти чи тварини. Для продуктів без рецепта уважно ознайомтеся з мітками або інгредієнтами упаковки.

Форма Vantas® хрестлина не повинна застосовуватися у дітей.

Не було проведено відповідних досліджень щодо вікової реакції на вплив форми Supprelin® LA у дітей у віці до 2 років. Безпека та ефективність не встановлені.

Немає інформації про зв’язок віку з впливом гістрину (наприклад, Supprelin® LA, Vantas®) у пацієнтів з геріатриєю.

Геріатричний

Не існує адекватних досліджень у жінок для визначення дитячого ризику при використанні цього препарату під час годування груддю. Зважте потенційні переваги щодо потенційних ризиків перед тим, як приймати ці ліки під час годування груддю.

Вагітність

Незважаючи на те, що певні лікарські препарати взагалі не можна використовувати разом, в інших випадках можуть бути використані два різні ліки, навіть якщо може виникнути взаємодія. У цих випадках ваш лікар може захотіти змінити дозу, або можуть знадобитися інші заходи безпеки. Коли ви приймаєте ці ліки, особливо важливо, щоб ваш медичний працівник знав, чи ви приймаєте будь-який з ліків, перерахованих нижче. Наступні взаємодії були обрані на підставі їх потенційного значення та не обов’язково включають все включено.

Грудне вигодовування

Використання цього препарату з будь-яким з наступних лікарських засобів не рекомендується. Ваш лікар може вирішити не лікувати вас цим ліки або не змінювати деякі інші ліки, які ви приймаєте.

Лікарські взаємодії

Інші взаємодії

Інші медичні проблеми

Застосування цього препарату з будь-яким з наступних препаратів зазвичай не рекомендується, але в деяких випадках це може знадобитися. Якщо обидва ліки призначаються разом, ваш лікар може змінити дозу або як часто ви використовуєте один або обидва ліки.

Деякі лікарські засоби не повинні використовуватися під час чи під час їжі або харчування певних видів їжі, оскільки можуть виникнути взаємодії. Використання алкоголю або тютюну з певними ліками також може спричинити взаємодію. Обговоріть з вашим медичним працівником використання вашої ліки за допомогою їжі, алкоголю або тютюну.

Наявність інших медичних проблем може вплинути на використання цього препарату. Не забудьте повідомити свого лікаря, якщо у вас є які-небудь інші медичні проблеми, особливо