тестування вірусного навантаження на hiv: як це робиться, результати та багато іншого

Вірусне навантаження на ВІЛ – це кількість копій вірусу імунодефіциту людини у вашій крові та інших частинах вашого тіла. Тест на вірусне навантаження на ВІЛ включає взяття проби крові з вени в руці. Потім вимірюється кількість ВІЛ у вашій крові. Поряд з іншими тестами, тест на вірусне навантаження на ВІЛ допомагає контролювати вашу хворобу, вести лікування ВІЛ та прогнозувати, як може розвинутися ваша хвороба. Зниження вашої вірусної навантаження може зменшити ускладнення ВІЛ-інфекції та продовжити своє життя.

Дві загальні номери тестів, які ви хочете знати, – це ваша вірусне навантаження та кількість CD4. Оскільки вірусне навантаження вимірює кількість вірусу в організмі, ви хочете мати низький вірусний навантаження. Номер CD4 або Tcell, вимірює силу чи вашу імунну систему, таким чином, ви хочете отримати високий номер CD4 або Tcell.

Коли у вас є ВІЛ, важливо знати, що може статися у вашому організмі; Це не тільки впливає на вашу імунну систему. Вірус та препарати, призначені для лікування, можуть вплинути на очі, серце, нирки, печінку та мозок.

Різні періоди, необхідні для тестування вірусного навантаження на ВІЛ, включають

Існує декілька різних методів вимірювання вірусного навантаження на ВІЛ. Найкраще залишатися з таким самим методом кожного разу, оскільки різні тести можуть давати трохи різні результати. Нові, більш чутливі методи постійно розробляються. Це три загальні випробування, які в даний час використовуються для виявлення вірусного навантаження на ВІЛ. Все працює добре.