СНІД / СНІД, консультативні комітети, керівництво, управління

СНІД Науково-консультативний комітет

Підкомітет з дослідження вакцини проти СНІДу

Консультативний комітет з дослідження СНІД (ARAC), який складається з провідних вчених-ВІЛ, адвокатів та членів спільноти, збирається три рази на рік у університетському містечку в Бетсда, штат Меріленд. щоб дати рекомендації щодо своїх дослідницьких програм з ВІЛ / СНІД. ARAC надає широкі наукові, програмні та бюджетні поради; перевіряє стан проектів, якими керує обласний відділ синдрому набутого імунодефіциту (DAIDS); допомагає виявляти критичні прогалини у дослідженні; та переглядає / схвалює всі концепції нових дослідницьких ініціатив, спрямованих на боротьбу з ВІЛ / СНІД.

Підкомітет з дослідження вакцини проти СНІД (AVRS), раніше відомий як Робоча група з дослідження вакцини проти СНІД (AVRWG), допомагає розвивати комплексну програму досліджень, спрямовану на прискорення відкриття та розробки ефективної вакцини проти ВІЛ / СНІДу. Підкомітет складається з дослідників та адвокатів, які займаються дослідженнями щодо вакцинації проти ВІЛ.

Стратегічна робоча група (SWG)

Стратегічна робоча група (SWG) надає експертні поради щодо наукових пріоритетів мережі клінічних досліджень з ВІЛ / СНІД, що фінансуються за кордоном. Зокрема, SWG служить форумом для обговорення, вирішення та активного планування критичних питань; забезпечує керівництво науковими пріоритетами для майбутніх високотехнологічних досліджень з ресурсів, надає інформацію про розподіл бюджету для майбутнього фінансування мереж та сайтів та полегшує спілкування між усіма зацікавленими сторонами, що мають відношення до мереж клінічних випробувань з ВІЛ / СНІД, що фінансуються за підтримки. Робоча група зустрічається два-три рази на рік, а її члени включають головних дослідників мережі, призначених зовнішніх радників, представників партнерів Співтовариства та директора DAIDS.