серцеві тести, які можуть знадобитися, якщо у вас діабет

Тенденції діабету

Якщо у вас діабет, у вас підвищений ризик серцевих захворювань. Хороша новина полягає в тому, що ви можете запобігти або зменшити ризик розвитку багатьох проблем, пов’язаних із захворюваннями серця, отримавши оцінку та точний діагноз, і розпочинаючи лікування, коли це найефективніше.

Одним з ключових елементів для здорового життя з діабетом є контроль за рівнем глюкози або цукру в крові. Як основне джерело енергії, глюкоза відіграє важливу роль у збереженні вашого тіла, як це повинно бути. Якщо у вас є один тип діабету, вам слід знати про симптоми, які можуть означати, що ваша глюкоза не має рівноваги; Якщо ваш цукор у крові занадто низький

Перевірка артеріального тиску. Безболісний тест, який використовує спеціальний метр, який називається сфигмоманометром, який вимірює силу крові, що штовхає на стінки судин. Неочищений або неконтрольований підвищений артеріальний тиск може призвести до інсульту, серцевого нападу, серцевої недостатності або ниркової недостатності.

УЗД каротидний. Ця процедура зображення використовує високочастотні звукові хвилі для перегляду основних артерій шийки, які називаються сонними артеріями, і для визначення наявності звуження, викликаного атеросклерозом. Пошук накопичення бляшок в цих артеріях може допомогти прогнозувати майбутній інсульт та серцевий напад.

Комп’ютеризована томографія (КТ) показників серця та кальцію. Цей тест зображень використовується для виявлення відкладень кальцію в судинах серця. Більше кальцію означає більше коронарного атеросклерозу, що передбачає більшу ймовірність звуження та підвищений ризик майбутніх серцево-судинних проблем. Ваш лікар може використовувати кальцієвий реєстр сканування серця для оцінки ризику ішемічної хвороби серця.

Електрокардіограф; (ЕКГ / ЕКГ). Цей діагностичний тест вимірює електричну активність серця. Він може виявити аномальні серцеві ритми, збільшення камер серця, поганий кровотік, серцевий напад та інші порушення серця.

Амбулаторна електрокардіограма (холтерівський монітор). Цей тест вимірює електричну активність серця під час щоденної діяльності.

Ехокардіограф; (ехо). Цей тест використовує ультразвук, щоб отримати графічний план камер серця та їх рух. Тест досліджує структуру та рух серця і показує, наскільки товстим серцевим м’язом і наскільки серце помножить.

Вправа стрес-тестування. Ця бігова доріжка або тест на толерантність до фізичного навантаження допомагає лікарю з’ясувати, скільки кровопостачання потрапляє до серцевого м’яза, коли він сильно працює, наприклад, під час фізичних вправ. Цей тест може показати, якщо кровообіг зменшується в артеріях, які постачають кров до серцевого м’яза. Це може допомогти вирішити безпечний рівень фізичних вправ.

Коронарна ангіографія. Ця процедура, також відома як катетеризація серця, використовується для того, щоб допомогти лікарям оцінювати кількість і тяжкість блокади в артеріях, які постачають кров до серцевого м’яза. Зроблений образ – це ангіограма.

SOURCE; Серцева асоціація: “Лікування та тести”. Асоціація діабету: “Діабет: захворювання серця та інсульт.