причини головного болю

Головний біль – біль у будь-якому регіоні голови. Головні болі можуть виникати на одній або обох сторонах голови, бути ізольованими в певному місці, випромінювати голову з однієї точки або мати якісну якість.

Головний біль може з’явитися як гострий біль, пульсуюча сенсація або тупа болить. Головні болі можуть розвиватися поступово або раптово, і можуть тривати менше, ніж за годину до кількох днів.

Почуття плутанини або проблеми з усвідомленням мови; Опухлість; Висока температура більша від 102 F до 104 F (від 39 C до 40 C); Оніміння, слабкість або параліч з одного боку вашого тіла; Жорстка шия; Проблеми; Помилення; Нудота або блювота (якщо не чітко пов’язана з грипом або похмілля)

Головні головні болі

Симптоми головного болю можуть допомогти лікарю визначити його причину та відповідне лікування. Більшість головних болів не є результатом серйозної хвороби, але деякі можуть бути результатом небезпечного для життя стану, що вимагає невідкладної допомоги.

Шукайте невідкладну допомогу

Головні болі, як правило, класифікуються по причині

Заплануйте візит лікаря

Первинний головний біль обумовлений надмірною активністю або проблемами з чутливими до болю структурами у вашій голові. Первинний головний біль не є симптомом основного захворювання.

Хімічна активність у вашому мозку, нервах або кровоносних судинах, що оточують ваш череп, або м’язи голови і шиї (або деяка комбінація цих факторів) можуть відігравати роль у первинних головних болях. Деякі люди можуть також нести гени, які роблять їх більш схильними до розвитку таких головних болів.

Головний біль може бути симптомом серйозного стану, таким як інсульт, менінгіт або енцефаліт.

Переходьте до лікарні швидкої допомоги або відвідайте свого лікаря або місцевого екстреного виклику, якщо у вас найгірша головний біль у вашому житті, раптова, сильна головний біль або головний біль разом з

Якщо ви зіткнулися з головним болем, зверніться до лікаря

відвідайте свого лікаря

Зустрічаються частіше, ніж звичайно: важче, ніж звичайно, погіршується або не поліпшується при відповідному використанні безрецептурних наркотиків, тримайте вас у роботі, сплять або беручи участь у звичайних заняттях; причиною ви страждаєте, і ви хотіли б знайдіть варіанти лікування, які дозволять вам краще керувати ними