миття рук

Миття рук – це простий та ефективний спосіб запобігти таким захворюванням, як застуда, грип та харчове отруєння.

Спробити спонукання. Маленькі звички – зворушливі очі, покладання пальців на нос, кусання нігтів – дають вірус грипу вітальним матові в вашу систему. Через день чи два, коли перші ознаки грипу постраждали від вас, ти будеш здивуватися – як я отримав грип? Уникаючи грипу, ти повинен протистояти цим звичкам; Це погані звички для багатьох людей “, – говорить Роберт Шварц, доктор медичних наук, голова сімейної медицини в Університеті Медичної школи Майамі.” Але вони є основним способом вірусу потрапити у вашу систему через …

Помийте руки після

Центри контролю та профілактики захворювань США рекомендують наступні кроки для миття рук

Можливо, вам доведеться залишити воду під час висушування рук на паперовому рушнику. Потім, вимикаючи воду, використовуйте паперовий рушник як бар’єр між змішувачем та вашими чистими руками.

Якщо мило та вода недоступні, використовуйте дезінфікуючі засоби для рук або протиральні засоби для рук, що містять щонайменше 60% етилового спирту або ізопропанолу. Проведіть один або обидва з вами під час подорожі, і тримайте їх у своєму автомобілі чи гаманці. Ці продукти можуть допомогти зменшити кількість мікроорганізмів на руках, але вони не позбавляються від усіх типів мікроорганізмів.

Якщо ви використовуєте дезінфікуючий засіб, потирайте руки і пальці до сухості. Вам не потрібно використовувати воду. Спирт швидко вбиває багато типів мікроорганізмів на ваших руках.

Е. Грегорі Томпсон, доктор медичних наук – Внутрішня медицина; W. David Colby IV, MSc, MD, FRCPC – Інфекційна хвороба

14 листопада 2014 р