картина гнійного псоріазу, огляд, симптоми, причини, лікування

Гострий псоріаз – це тип псоріазу, який на шкірі виглядає як маленькі, рожеві рожеві краплі. Слово guttate походить від латинського слова gutta, означає падіння. Як правило, у плямоподібному ураженні є тонка шкала, яка набагато тонша, ніж шкала в псориазі бляшки, що є найпоширенішим видом псоріазу.

Гострий псоріаз не контагіозний і зазвичай виникає на тулубі, руках або ногах. Однак це може покривати більшу частину тіла.

Тригером захворювання, як правило, є стрептококова (бактеріальна) інфекція. Виверження шкірних уражень зазвичай трапляється через два-три тижні після того, як у людини є запалення горла. Спалах може піти, а не повторитися. Спалахи також можуть піти і повертатися, особливо, якщо людина є стрептогенним носієм (несуть стрептококові бактерії в його дихальній системі).

Раптова поява спалаху може стати першим спалахом для псоріазу для деяких людей. Як альтернатива, людина, яка тривалий час мала бляшку псоріазу, може раптово мати епізод гострого псоріазу. Цей тип псоріазу також може бути хронічним та може спрацьовувати інфекціями, відмінними від стрептококових бактерій. Наприклад, вітряна віспа або застуда можуть спровокувати псоріаз.

Хто отримує псоріаз; Гутетова форма псоріазу порівняно незвичайна. Менше 2% тих, хто страждають на псоріаз, мають тип глюкози. Гострий псоріаз частіше зустрічається у дітей та дорослих молодше 30 років. Хлопці та дівчата однаково постраждали.

10 Псироіаз Тригери