зростання та розвиток, віком від 1 до 12 місяців – огляд теми

Діти більше змінюються на першому році життя, ніж в будь-який інший час. З 1 до 12 місяців більшість дітей розвиваються і розвиваються у цих основних районах

За Законом про доступне догляду, багато планів медичного страхування забезпечать безкоштовні послуги з профілактичної допомоги дітям, включаючи перевірки, щеплення та скринінгові тести. Вивчайте більше.

Центр медичного страхування

Діти, які народилися рано або мають проблеми зі здоров’ям, можуть розвиватися і розвиватися повільніше.

Фізичний розвиток. Ріст дитини є драматичним протягом першого року. Діти ростуть вище, і їхні голови стають все більшими; Когнітивний розвиток. Немовлята роблять великі успіхи в тому, щоб вчитися і пам’ятати; Емоційний та соціальний розвиток. Діти починають демонструвати свої емоції і як вони почуваються про інших людей; Розвиток мови. Діти швидко вивчають мову за допомогою того, що про них говорять; Сенсорний та руховий розвиток. Діти стають сильними, щоб сидіти. Деякі будуть стояти, а інші почнуть робити перші кроки.

Лікарі рекомендують, щоб діти мали регулярні обстеження (відвідування доброї дитини) кожні 2 – 3 місяці від віку від 1 місяця до 12 місяців. Ці візити важливі для перевірки проблем і переконання, що ваша дитина зростає та розвивається, як очікується.

Під час цих візитів лікар буде

Це хороший час, щоб поговорити зі своїм лікарем про будь-які проблеми, які ви маєте. Між відвідуваннями запишіть будь-які питання, які ви хочете попросити до лікаря наступного разу.

Зателефонуйте своєму лікарю в будь-який час, коли ви турбуєтеся про вашу дитину Обов’язково дзвоніть, якщо ваша дитина

Ваше власне здоров’я також має важливе значення для того, щоб допомогти вашій дитині зростати і розвиватися. Поговоріть зі своїм лікарем, якщо ви думаєте, що може бути депресивним або якщо ви відчуваєте, що ви не можете піклуватися про вашу дитину.

Зробіть фізичний іспит; Перегляньте запис про вашу дитину на імунізацію. Необхідні щеплення даються або заплановані; Зважте та вимірюйте вашу дитину, щоб дізнатись, як ваша дитина порівнюється з іншими дітьми того ж віку; Ймовірно, запитайте вас про те, як роблять ваша сім’я та дитина.

Не виросло, як очікувалося, або не їв добре протягом деякого часу; Мав втрачені навички, які він мав раніше, наприклад, повзання; Показує ознаки проблем із слухом, наприклад, не реагує на ваш голос або на гучні шуми.