золотий з’єднання (оральний шлях, парентеральний шлях) перед вживанням

Алергія

Педиатр

Скажіть своєму лікарю, якщо у вас виникли незвичні або алергічні реакції на ліки цієї групи або будь-які інші ліки. Також повідомте свого спеціаліста з охорони здоров’я, якщо у вас є інші види алергії, такі як харчові барвники, консерванти або тварини. Для продуктів без рецепта уважно ознайомтеся з мітками або інгредієнтами упаковки.

Ауранофін був протестований тільки у дорослих пацієнтів, і немає конкретної інформації про його використання в дітей. Проте тіомалат натрію золота був протестований у дітей, і не було показано, що вони викликають різні побічні ефекти або проблеми, ніж у дорослих.

Ці ліки були протестовані та не показали, що вони викликають різні побічні ефекти або проблеми у людей похилого віку, ніж у молодих дорослих.

Дослідження з вроджених дефектів із з’єднаннями з золотом у людей не проводились. Проте дослідження тварин показали, що сполуки золота можуть спричинити вроджені дефекти.

Золотий тіомалат натрію проникає в грудне молоко і може спричинити небажані ефекти у новонароджених. Невідомо, чи входить арананофін в грудне молоко.

Геріатричний

Незважаючи на те, що певні лікарські препарати взагалі не можна використовувати разом, в інших випадках можуть бути використані два різні ліки, навіть якщо може виникнути взаємодія. У цих випадках ваш лікар може захотіти змінити дозу, або можуть знадобитися інші заходи безпеки. Коли ви приймаєте будь-яке з цих ліків, особливо важливо, щоб ваш медичний працівник знав, чи ви приймаєте будь-який з ліків, перерахованих нижче. Наступні взаємодії були обрані на підставі їх потенційного значення та не обов’язково включають все включено.

Вагітність

Використання лікарських засобів у цьому класі з будь-яким з наступних лікарських засобів не рекомендується. Ваш лікар може вирішити не лікувати вас ліками в цьому класі або змінити деякі інші ліки, які ви приймаєте.

Грудне вигодовування

Використання лікарських засобів у цьому класі з будь-яким з наступних препаратів зазвичай не рекомендується, але в деяких випадках це може знадобитися. Якщо обидва ліки призначаються разом, ваш лікар може змінити дозу або як часто ви використовуєте один або обидва ліки.

Лікарські взаємодії

Інші взаємодії

Інші медичні проблеми

Деякі лікарські засоби не повинні використовуватися під час чи під час їжі або харчування певних видів їжі, оскільки можуть виникнути взаємодії. Використання алкоголю або тютюну з певними ліками також може спричинити взаємодію. Обговоріть з вашим медичним працівником використання вашої ліки за допомогою їжі, алкоголю або тютюну.

Наявність інших медичних проблем може вплинути на використання лікарських засобів у цьому класі. Не забудьте повідомити свого лікаря, якщо у вас є які-небудь інші медичні проблеми, особливо