здорові рецепти: димовий гірчично-кленовий лосось на два

 Рецепт від EatingWell

1 1/2 столові ложки цільного зерна або діжонського товща; 1 1/2 чайних ложок чистого кленового сиру; 1/8 чайної ложки копченого паприка; 1/8 чайної ложки свіжо нарізаного пепсу; Pinch of, sal; 2 4-унція без шкіри, середня філе лосося, виловлене з дикої природи

Це не набагато простіше – або більш смачно – ніж цей швидкий рецепт для смаженого лосося для двох, увінчаний димним кленово-гірчичним соусом. Солодкість клену врівноважує пихтну мурашку; копчена паприка або земляний чіпот додає ще один шар смаку. Попросіть у лічильника риби, щоб лосось нарізали на два філе з 4-унцій, з видаленою шкірою. Подавати з смаженою зеленою квасолею і кускус з цільнозернової пшениці, кинутий з пеканами та луками.

Примітки: копчене паприка зроблене з диму висушених червоних перців і додає землистий, димовий аромат. Шукайте різні види пампули в деяких великих супермаркетах або в тієнде або пінзисах. Перець Чипотле сушать, копчений перець печери. Перцевий чіпот чилі перець можна знайти в розділі спецій більшості супермаркетів або в Інтернеті на сайті penzeys. Дикорослий лосось з Тихого океану (переважно Аляскан) вважається найкращим вибором для навколишнього середовища, оскільки він більш екологічно чистим і має більший, більш стабільний населення. Слід уникати сільськогосподарських лососів, включаючи Атлантику, оскільки це загрожує популяції дикого лосося.

Для отримання додаткових рецептів відправляйтеся в EatingWell

Курка, Шоколад, Салати, Десерти, Суп