здорові олії, здорові жири: “нова” правда

Він широко використовувався: насичений жир поганий. Але деякі дослідження дозволяють припустити, що насичені жири в помірності не можуть бути настільки важкими для вашого серця. Більш того, заміщення насичених жирів неправильною їжею, такими як вишукані вуглеводи в білому хлібі, білий рис, випічка, цукерки та десерти, насправді можуть бути ризикованими.

Ось п’ять способів вмістити жири та масла в здорову дієту.

“Гарна дієта полягає не в процентному вмісті жирних кислот, а в здоровому харчуванні”. – Даріуш Мозаффарян, доктор медицини

Експерти в галузі охорони здоров’я сказали нам, щоб з’їсти менш насичений жир, коли вони виявили, що він підвищує рівень холестерину, який є “поганим” ЛПНП. Ця порада набула бездоганного сенсу. Високий рівень ЛПНЩ пов’язаний із захворюваннями серця.

Зосередженість лише на насичених жирах може бути помилковим. “Тепер ми знаємо, що є багато інших факторів для ризику серцевих захворювань”, – каже Даріуш Мозаффарян, доктор медичних наук, Гарвардської школи громадського здоров’я.

Коли ви дивитесь на всі фактори разом, він каже, насичений жир не так вже й погано, як колись думав. Дійсно, переглянувши докази, Мозаффаріан та його колега Рената Міха виявили, що рівень насичених жирів дуже мало впливає на серцевий ризик.

багато людей у ​​світі їдять близько 11,5% калорій із насиченого жиру. Якщо ми скоротимо це приблизно вдвічі, до 6,5%, ми можемо знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань лише на 10%, говорить Мозаффарян.

Але під час недорогого захоплення багато людей замінили насичений жир продуктами без вмісту жиру, які були високими в рафінованих вуглеводів. Цей перемикач може призвести до збільшення ризику серцевих проблем.

Так чи можете ви їсти стільки масла та сиру, скільки хочете? Ні. Асоціація сердець все-таки рекомендує, щоб не більше 7% усіх ваших калорій було насиченим жиром, що зустрічається в основному жирним м’ясом та молочними продуктами.

Більшість експертів все ще погоджуються, що розумно замінити деякі насичені жири для ненасичених жирів. Наприклад, оливкова олія та масла з каноли є кращими виборами, ніж масло.

Але існує безліч дебатів про найцікавіший вид нафти.

здорові, смачні рецепти від журналу Eating Well.

Під час тренування ви повинні розраховувати між …