здорові альтернативи закускою

Нездорова їжа дала закуску погане ім’я.

“Перекушування сама по собі не є поганою справою”, – каже Елайн Магей, доктор філософії, Р.Д., автор численних книг про харчування, зокрема, “Хтось у кухні з мамою” та “Плоске харчування” для діабету типу II.

Magee твердо вірить у їжу декількох невеликих обідів протягом дня – “і це включає якість, здорові закуски”, – розповідає вона.

Її філософія: поїсти, коли ти голодний, зупиняйся, коли ти зручний. “Тут різниця між фаршированими та зручними”, – каже вона. “Якщо ви справді дотримуєтесь цієї концепції, ви повинні бути голодними кожні два-три години.

Ось список Magee улюблених здорових закусок – плюс “погані хлопці” – взяті з іншого її книг “Fight Fat and Win: Light Meals and Snacks”

Попкорн. Жир в цих мікрохвильових марках є єдиним негативним тут. Шукайте більш здорові версії – 98% без жиру. Якщо ви обираєте звичайний попкорн, добре вмочити маленький маргарин (один без пересичених жирів) або масло. “Це краще, ніж повноцінні бренди, де ви не можете контролювати жир, який вони додають,” говорить Magee.

Фруктові та фруктові коктейлі. “Чудовий, дивовижний здоровий вибір закусок”, – каже вона. “Для повної, стійкої закуски, зробити фруктовий коктейль – молочне буде підтримувати вас.

Морозиво. Отримати реальні. Ви знаєте, що морозиво не є повсякденною закускою. “Але в льодовому поясі є хороший вибір, – каже Магей. Брейєр Лайт Ваніль – одна з найкращих дегустаційних ваніль. Також смарт-етнічні бари “справді дуже смачні – вони вражають відтінки вашого шоколаду та морозива плюс вони мають чотири грами розчинного волокна, 80 калорій, навряд чи жир і дуже хороший аромат.

Печиво. Хммм … “це тогін, тому що неможливо обійти це – якщо вони не жирні, то файли cookie не такі великі, і ви в кінцевому підсумку їдять більше”, – каже вона. “Печиво – це те, що вам слід насолоджуватися, але не як звичайний закусок.

Сири та крекери. Лише, якщо ви виберете смак з низьким вмістом жиру, як-от Kraft 2% та Jarlsberg Light, вона радить. Нижчий жир означає більше білка, додає вона. Крекери повинні бути цільного зерна, з низьким вмістом жиру, щоб це було здоровою закускою. Чим більше жиру в крекера, тим більше жиру він буде містити.

здорові, смачні рецепти від журналу Eating Well.

Під час тренування ви повинні розраховувати між …