здоров’я незграбні: виявлення шахрайства на здоров’я

Ви бачите рекламу скрізь у ці дні – “Розумні ліки для довгого життя” або “Артрити болі і болі зникають як магія!” або навіть відгуки, які стверджують: “Це лікування вилікував моє рак через один тиждень”. Легко зрозуміти привабливість цих обіцянок. Але до старої думки ще є багато істини: «Якщо це звучить занадто добре, щоб бути правдою, це, мабуть, є!

Неадекватні люди – люди, які продають непідтверджені засоби правового захисту, – прожили довгі роки. Сьогодні у них є більше способів, ніж будь-коли продавати свої товари. На додаток до телебачення, радіо, журналів, газет, електронних рекламних листів, поштових повідомлень і навіть з рота, тепер вони можуть використовувати Інтернет – веб-сайти пропонують чудове лікування; Електронні листи розповідають історії про ніч магію. На жаль, люди похилого віку часто стають об’єктом таких шахрайств. Фактично, урядне дослідження показало, що більшість жертв шахрайства в галузі охорони здоров’я перевищують 65 років.

Мадонна та Мішель Обама, здається, мають мало спільного. Але разом вони розбудили жінок певного віку, щоб привабливити щільні, тоновані руки. Вони надіслали повідомлення про те, що ці руки та тоновані тілесні тіла можуть бути доступними для інших 40-ти років і старше; Це повідомлення допомогло легіону інших знаменитостей, які пройшли своє 40-річчя з дня народження, але залишаються практично безплатними. У список входять Сара Джессіка Паркер, Еллен Баркін та Мері Тайлер Мур; Але провідний …

Проблема серйозна. Недоказані засоби захисту можуть бути шкідливими. Вони також можуть витрачати гроші. І, іноді, використовуючи ці засоби, людина не отримує необхідне медичне обслуговування.

Недоказані засоби правового захисту обіцяють фальшиву надію. Часто вони пропонують ліки, які безболісні або швидкі. Чому люди потрапляють на ці продажу? Врешті-решт, в кращому випадку це лікування ні до чого. У гіршому випадку вони небезпечні. Однією з причин того, що охорона здоров’я охороняє шахрайство, полягає в тому, що вони видобудуть людей, які налякані або болять. Життя з хронічною проблемою для здоров’я важко. Легко зрозуміти, чому люди можуть потрапити під помилкову обіцянку швидкого та безболісного лікування.

Ви можете побачити неперевірені ліки в продуктах для

Проти старіння. Претензії на таблетки або процедури, що ведуть до вічної молодості, відіграють велику цінність, яку наша культура ставить на молоді. Але старіння є нормальним. Продукт може згладити ваші зморшки, але ніякі процедури ще не довели, щоб уповільнити процес старіння. Вживання здорової дієти, регулярні фізичні вправи, а не паління – це найкращі ваші ставки, які допоможуть уникнути захворювань, що частіше трапляються з віком. Іншими словами, вибір здорового способу життя може збільшити ваші шанси старіння.