дисципліна реюньйон середньої школи огляд: 30-денна втрата ваги?

Швидко наближаючись до вищого навчального закладу, ви можете зробити перевірку кишківника – буквально. Ця дієта обіцяє допомогти вам виглядати чудово і схуднути, щоб ви могли вати колишніх однокласників.

Чоловік за планом – дерматолог Девід Колбер, доктор медичних наук. Він каже, що ви будете їсти фрукти, овочі, горіхи та рибу, щоб не тільки схуднути, але і відчувати себе задоволеними, коли ви працюєте в цілі своєї ваги.

Ваша тарілка на Дитячій програмі середньої школи найчастіше поєднує в собі наступне

Вам потрібно буде уникати оброблених харчових продуктів, таких як запаковані закуски та білий хліб. Сода (навіть дієтична сода), енергетичні напої, лимонад та холодний чай теж відсутні. Ваша повсякденна пити основна вода.

Червоне вино чудово в помірності, але уникайте пива і міцного спиртного.

Вам не потрібно розраховувати калорії, але вам потрібно докласти зусиль, щоб оновити вашу дієту для результатів, які тривають довго після вашого возз’єднання.

Кулінарія та шопінг: ви завантажуєте вашу кошик з фруктами, овочами, рибою та цільними зернами, а також менше хлібобулочних виробів та закусок. Спочатку поїздки в супермаркеті можуть зайняти більше часу, оскільки тепер ви прочитаєте мітки на всіх упакованих продуктах для перевірки цукру.

Дитяча програма “Реюньйон дієта” включає цілий тиждень вибіркових меню, але вони лише для натхнення – ви можете з’їсти все, що завгодно. Є привабливі рецепти, але ви можете стежити за дієтою без готування їжі. Багато ресторанів і супермаркетів продають готові продукти, які відповідають плану.

Упакована їжа або їжа: немає

Особисті зустрічі: немає

Вправа: Ви повинні здійснювати щодня і ходити якомога більше.

Вегетаріанці та вегани: цей план працює для вас. У книзі рекомендується білок з рослинних продуктів, таких як бобові, соєві та горіхи. Вегани можуть пропускати молочні продукти та яйця, і у них все ще є багато варіантів.

Дієта без глютену: квасоля, риба, птиця, фрукти, овочі та молочні продукти, природно, не глютен. Прочитайте етикетки на упакованій їжі, щоб гарантувати, що вони не клейковини.

Дієта з низьким вмістом жирів: Ви можете не їсти перероблені з низьким вмістом жирів продукти на цій дієті, оскільки цукор або транс-жири часто додають, щоб покращити смак. У книзі показано, які жири є здоровими і які потрібно уникати.

Дієта з низьким вмістом солі: Ви можете використовувати цю дієту, якщо у вас дієта з низьким вмістом солі. Залиште сіль з рецептів.

Вартість: Ні, крім вашої покупки та будь-яких додатків, які ви берете.

Підтримка: Ви можете відвідати веб-сайт книги на натхнення, рецепти, рекомендації з харчування та блог з успішними історіями та новинами, пов’язаними з дієтою.

Це працює? Рекомендації Кольберта – харчування більшої кількості продуктів харчування, таких як фрукти, овочі, цільне зерно, молочні продукти з низьким вмістом жиру, риба та м’ясо м’яса, – відповідають більшості великих організацій охорони здоров’я.

Незважаючи на відсутність досліджень щодо його конкретного плану, дослідження показують, що ці зміни в харчуванні можуть допомогти вам досягти здорової ваги.

Щоб уникнути їжі, немає ніяких харчових груп, однак він не містить ніяких оброблених, солодких продуктів та дієтичних напоїв, що може зробити дієти складним для деяких.

Це добре для певних умов?

Цей план має низький вміст насичених жирів та високої волокна, що робить його гарним вибором для людей з серцево-судинними захворюваннями або високим вмістом холестерину. Це також добре працює, якщо у вас діабет, поки ви дивитеся ваші загальні вуглеводи.

Якщо у вас високий кров’яний тиск або якщо у вас є дієта з низьким вмістом солі, вам слід все-таки звернути увагу на сіль в їжі, але більшість рекомендованих харчових продуктів є натуральним низьким вмістом натрію.

Заключне слово

Це загальний здоровий план, який не вимагає різких змін або усунення всіх харчових груп. Але якщо ви жадаєте більшої структури у вашому раціоні або насолоджуєтеся часом сплесками, ця програма може не допомогти вам.

ДЖЕРЕЛА

Кольбер, Д. Реюньйон дієта середньої школи, Саймон і Шустер, 2010.

HighSchoolReunionDiet.

Національний інформаційний центр з питань травних захворювань: “Що мені потрібно знати про целіакію”.

здорові, смачні рецепти від журналу Eating Well.

Під час тренування ви повинні розраховувати між …