горе, втрата тягаря та боротьба з втратою (pdqâ®): підтримка допомоги [] -вивчення горя

Звичайна горе не може бути ліквідована.

Меланома – це злоякісна пухлина меланоцитів, які є клітинами, які утворюють пігментний меланін і походять від нейронного гребеня. Хоча більшість меланоми виникають у шкірі, вони також можуть виникати з поверхні слизової оболонки або в інших ділянках, до яких мігрують клітини нейронних гребінців, включаючи увеальний тракт. Увеелі меланоми значно відрізняються від шкірної меланоми при захворюваності, прогностичних факторах, молекулярних характеристиках та лікуванні. (Див. Резюме PDQ щодо внутрішньоочного (Uveal) лікування меланоми …

Для людей, які мають серйозні горе реакції або симптоми страждання, лікування може бути корисним.

Складне горе можна лікувати різними типами психотерапії (терапія розмов).

Дослідники вивчають лікування психічних, емоційних, соціальних та поведінкових симптомів горя. Методи лікування включають обговорення, слухання та консультування.

Складне лікування горя (CGT) – це тип терапії горем, який був корисний у клінічному дослідженні.

Складне лікування горя (CGT) має три етапи

У клінічному дослідженні пацієнтів з ускладненим горем CGT порівнювали з міжособистісною психотерапією (ІПТ). ІПТ – це тип психотерапії, який фокусується на відносинах людини з іншими людьми та допомагає лікувати депресію. У пацієнтів з ускладненим горем CGT виявився більш корисним, ніж ІПТ.

Когнітивна поведінкова терапія (КПТ) при складному горі була корисною у клінічному дослідженні.

Когнітивна поведінкова терапія (КПТ) працює з тим, як пов’язані думки та поведінка людини. CBT допомагає пацієнту навчитися навичкам, які змінюють ставлення та поведінку, замінюючи негативні думки та змінюючи нагороди певної поведінки.

У клінічному дослідженні порівнювали КПТ з консультуванням при складному горі. Результати показали, що пацієнти, які отримували КПТ, мали більше покращень у симптомах та загальному психічному розладі, ніж в групі консультування.

Депресія, пов’язана з горем, іноді лікується наркотиками.

Немає стандартної медикаментозної терапії для депресії, яка трапляється з горем. Деякі медичні працівники вважають, що депресія є нормальною частиною горя і не потребує лікування. Лі лікувати депресію з горем наркотиками залежить від пацієнта та професіонала охорони здоров’я.

Клінічні випробування антидепресантів при депресії, пов’язані з горем, показали, що препарати можуть допомогти зняти депресію. Проте, вони дають менше полегшення і займають більше часу, ніж працюють, коли вони використовуються для депресії, яка не пов’язана з горем.

Ця інформація виробляється та надана Натаною; Каса; Інститут (). Інформація в цій темі, можливо, змінилася з моменту її написання. Для отримання найновішої інформації, зв’яжіться з Nationa; Каса; Інститут через веб-сайт Інтернет за адресою http: /; cancer.gov або зателефонуйте 1-800-4-РАК.

 Громадська інформація від Національного інституту раку