гепатит вакцина (внутрішньом’язово) перед вживанням

Алергія

Педиатр

Приймаючи рішення про використання вакцини, ризик прийому вакцини повинен бути зваженим на користь, яку він зробить. Це рішення ви і ваш лікар зробить. Для цієї вакцини слід розглянути наступне

Скажіть своєму лікарю, якщо у вас виникли незвичайні або алергічні реакції на це ліки або будь-які інші ліки. Також повідомте свого спеціаліста з охорони здоров’я, якщо у вас є будь-які інші види алергії, такі як продукти харчування, барвники, консерванти чи тварини. Для продуктів без рецепта уважно ознайомтеся з мітками або інгредієнтами упаковки.

Відповідні дослідження, проведені на сьогоднішній день, не продемонстрували педіатричних проблем, які обмежують корисність вакцини проти гепатиту А у дітей. Проте безпечність та ефективність не встановлюються у дітей до 12 місяців.

Відповідні дослідження, проведені на сьогоднішній день, не продемонстрували геріатричних специфічних проблем, які обмежують корисність вакцини проти гепатиту А у людей похилого віку.

Дослідження в жінок свідчать про те, що цей препарат становить мінімальний ризик для новонародженого під час годування груддю.

Геріатричний

Незважаючи на те, що певні лікарські препарати взагалі не можна використовувати разом, в інших випадках можуть бути використані два різні ліки, навіть якщо може виникнути взаємодія. У цих випадках ваш лікар може захотіти змінити дозу, або можуть знадобитися інші заходи безпеки. Скажіть своєму медичному працівнику, якщо ви приймаєте будь-який інший рецепт або без рецепта (безрецептурне лікування).

Вагітність

Деякі лікарські засоби не повинні використовуватися під час чи під час їжі або харчування певних видів їжі, оскільки можуть виникнути взаємодії. Використання алкоголю або тютюну з певними ліками також може спричинити взаємодію. Обговоріть з вашим медичним працівником використання вашої ліки за допомогою їжі, алкоголю або тютюну.

Грудне вигодовування

Наявність інших медичних проблем може вплинути на використання цієї вакцини. Не забудьте повідомити свого лікаря, якщо у вас є які-небудь інші медичні проблеми, особливо

Лікарські взаємодії

Інші взаємодії

Інші медичні проблеми