використання гуафенесіну, дозування та побічні ефекти

Що таке guaifenesin?

Guaifenesin використовується для зменшення закупорки судин, викликаних простудою, інфекціями або алергіями.

Guaifenesin також може використовуватися для цілей, не зазначених у цьому посібнику для лікування.

Не слід використовувати гуафенесин, якщо у вас алергія на гуафенесин.

Важлива інформація

Використовуйте гуафенезин точно так, як вказано на етикетці, або відповідно до вашого лікаря. Не використовуйте його у більших кількостях або довше, ніж рекомендовано.

Не давайте гаїфенезину дитині молодше 4 років. Завжди запитайте лікаря, перш ніж давати кашель або холодну медицину дитині. Смерть може виникнути внаслідок неправильного використання кашлю та холодних ліків у дуже маленьких дітей. Пийте додаткові рідини, щоб допомогти послабити застій і змастити горло, коли ви приймаєте ці ліки. Це ліки може погіршити ваше мислення чи реакцію. Будьте обережні, якщо ви їдете або робите все, що вимагає від вас уваги.

Не слід використовувати цей препарат, якщо у вас алергія на гуафенесин. державна група вагітності C. Невідомо, чи буде guaifenesin завдати шкоди ненародженій дитині. Скажіть своєму лікарю, якщо ви вагітні або плануєте завагітніти під час використання цього ліки. Невідомо, чи діє гуафенесин у грудне молоко, чи це може пошкодити годувальну дитину. Не використовуйте цей препарат, не повідомляючи свого лікаря, якщо ви грудне вигодовування дитини.

Використовуйте гуафенезин точно так, як вказано на етикетці, або відповідно до вашого лікаря. Не використовуйте у більших або менших кількостях або довше, ніж рекомендовано.

Перш ніж приймати це ліки

Не давайте гаїфенезину дитині молодше 4 років. Завжди запитайте лікаря, перш ніж давати кашель або холодну медицину дитині. Смерть може виникнути внаслідок неправильного використання кашлю та холодних ліків у дуже маленьких дітей. Пийте додаткові рідини, щоб допомогти послабити застій і змастити горло, коли ви приймаєте ці ліки. Візьміть гуафенезин з їжею, якщо це спричинить розлад шлунку.

Виміряйте рідку форму гуафенесіна спеціальною мірною ложкою або чашкою, а не звичайною столовій ложкою. Якщо у вас немає приладу для вимірювання дози, попросіть свого фармацевтичного лікаря.

Не розбивайте, не жуйте, не розбивайте, не відкривайте контрольний реліз, затримуваний реліз або розширений планшет або капсулу. Ласти це ціле. Порушення або відкриття таблетки може спричинити надмірну кількість препарату, який буде виділятися одночасно.

Зберігайте гуафенезин при кімнатній температурі від вологи, тепла та прямих сонячних променів.

Оскільки кашель застосовують у разі необхідності, ви, можливо, не перебуваєте в режимі дозування. Якщо ви регулярно приймаєте ліки, прийміть пропущену дозу, як тільки ви пам’ятаєте. Пропустити пропущену дозу, якщо це майже час для наступної запланованої дози. Не приймайте додаткові ліки, щоб скласти пропущену дозу.

Це ліки може погіршити ваше мислення чи реакцію. Будьте обережні, якщо ви їдете або робите все, що вимагає від вас уваги.

Отримати невідкладну медичну допомогу, якщо у вас є якісь із цих ознак алергічної реакції на гуафенесин: вулики; важке дихання; набряк вашого обличчя, губ, язика або горла.

Менш серйозні побічні ефекти можуть включати в себе

запаморочення або головний біль

висип, або

нудота, блювота або розлад шлунку.

Це не повний перелік побічних ефектів, і інші можуть виникнути. Зателефонуйте своєму лікарю для медичної допомоги щодо побічних ефектів. Ви можете повідомити про побічні ефекти уряду уряду-1088.

Звичайна доросла доза Guaifenesin для кашлю

Формування негайного вивільнення: 200-400 мг перорально кожні 4 години при необхідності, не повинно перевищувати 2,4 г / добу; Формула стійкого вивільнення: 600 – 1200 мг перорально кожні 12 годин, не повинна перевищувати 2,4 г / добу

Звичайна педіатрична доза Guaifenesin для кашлю

Формулювання негайного вивільнення; менше 2 років: 12 мг / кг / день перорально в 6 розділених дозах; Від 2 до 5 років: від 50 до 100 мг перорально кожні 4 години при необхідності, не перевищує 600 мг / добу; Від 6 до 11 років: від 100 до 200 мг перорально кожні 4 години при необхідності, не повинна перевищувати 1,2 г / добу; 12 років або старше: 200-400 мг перорально кожні 4 години при необхідності, не повинно перевищувати 2,4 г / добу; Формулювання сталого вивільнення; Від 2 до 5 років: 300 мг перорально кожні 12 годин, не більше 600 мг на добу; Від 6 до 11 років: 600 мг перорально кожні 12 годин, не повинна перевищувати 1,2 г / добу; 12 років або старше: від 600 до 1200 мг усередині кожні 12 годин, не повинна перевищувати 2,4 г / добу

Як мені взяти guaifenesin?

Там можуть бути інші препарати, які можуть взаємодіяти з guaifenesin. Скажіть своєму лікарю про всі ліки, які ви використовуєте. Це включає в себе рецепти, без рецепта, вітаміни та продукти рослинного походження. Не починайте новий лікарський засіб, не повідомляючи свого лікаря.

6.01.11 / 14/2010 2:54:11

Наявність Rx / OTC Rx та / або OTC

Вагітність Категорія C Не можна виключити

Графік CSA N Не контрольований препарат

Історія схвалення історії історії наркотиків уряду

Бронхіт ципрофлоксацин, амоксицилін, доксициклін, азитроміцин, Augmentin, Levaquin, левофлоксацин

Кашель бенадрил, бензонатат, діловідід, дигенгідрамін, муцінекс, кодеїн, гідроморфон, тиленол з кодеїном № 3

Бронхоектаза ципрофлоксацин, альбутерол, амоксицилін, доксициклін, Augmentin, Ventolin, ProAir HFA

Що станеться, якщо я пропускаю дозу?

Що станеться, якщо я перепродаю?

Що мені слід уникати?

Гаайфенезин побічні ефекти

Інформація про дозировку Guaifenesin

Які інші препарати вплинуть на гуафенесин?

guaifenesin