безвідмовні святкові рецепти

Типова святкова їжа може означати катастрофу для вашої дієти, середня кількість калорій яких перевищує 2500 на кожне свято, яке ви любите. Враховуючи те, що 3500 калорій дорівнює зайвому фунту ваги, кілька надзвичайних страв, в Теорія може перетворитися на кілька додаткових рядків у масштабі. Чи все справжнє веселощі справді коштує серйозного випадку затишного одягу та зимового блюзу?

Цього року святкова їжа макіяж, безумовно, на порядку денному, це означає, що пора прикрашати кухню здоровими інгредієнтами та зниженими цінами. З баченням знежиреного молока, замінників яєць, насіння з гранатами та посипкою танців кориці у вашій голові, хитрість полягає в тому, щоб упакувати смак і витягнути жир – так що ви можете насолоджуватися всіма смачними пристрастями, які сезон має пропозиція, без провини та безоплатних калорій.

 пропонує ці ювелірні альтернативи деяким традиційним закускам, напоям та десертам. (Ми залишаємо вам основне блюдо – оскільки ви вже знаєте, що їсти тільки біле м’ясо на птахі, і легко їсти на начинку та соус, вірно?) Отже, це свято, зосередитись більше на подяку та обгортання подарунків і менше на голку по шкалі.

Eggnog

Eggnog – це мінне поле калорій – від важкого крему до цукру до основного інгредієнта, яєць. Зважування приблизно 340 калорій на чашку з 19 грамами жиру, це один напій для відпочинку, який краще залишити у барі, якщо ви не зробите серйозних змін. По-перше, пропустіть важкий крем і використовуйте знежирене молоко та безжизовий замість половини і половини. Замінники яєць так само добре, як справжня угода, і один пакет штучного підсолоджувача може додати весь смак чайної ложки калорійно-важкого цукру. І, оскільки ви вирізали калорії у всіх потрібних місцях – приблизно до 60 калорій на одну порцію – не соромтесь додавати 1/4 склянки коньяку або рому для невеликого удару, або приправте це природним шляхом гоління свіжого мускатного горіху.

здорові, смачні рецепти від журналу Eating Well.

Курка, Шоколад, Салати, Десерти, Суп